Zálohování dat – Zálohujte.cz

Chraňte svou práci i nervy, zálohujte včas!

Obnova smazaných souborů? Jedině profesionálně!

Žádné komentáře »

Ztráta uložených dat je strašákem pro každého uživatele počítače. Přijít může nečekaně a dříve než se nadějete. Pokud nechcete o svá data přijít, pozorně sledujte svůj počítač. Vydává totiž dobře rozeznatelné signály. Jestliže máte jakékoliv pochybnosti, jednejte dříve, než bude pozdě. Jak rozpoznáte blížící se katastrofu a co je potřeba udělat, aby vaše data nezmizela?

Varovné signály není radno ignorovat

Data uložená v počítači mají svou hodnotu. Pokud o ně nechcete přijít, musíte se svému počítači věnovat a pozorovat ho. Jakmile budete mít nějaké pochybnosti, začněte okamžitě jednat! Váš počítač vám hrozící se katastrofu jistě dá najevo. Mezi nejčastější projevy toho, že se začíná něco dít, patří například podivné zvuky, které počítač vydává během práce nebo při zapínání. Dále také zpomalený chod počítače nebo jeho časté zasekávání. Upozornit vás také může to, že máte problémy s otevřením souborů nebo jsou některé soubory po otevření nečitelné. Často se vám také mohou objevovat hlášení o nedostupnosti dat a mnoho dalšího. Ve všech těchto případech (a mnoha jiných) je záchrana dat na místě!

Jak postupovat?

Rozhodně nepanikařte. Pokud se na vašem počítači problémy objevily, počítač raději vypněte a kontaktujte odborníky. Zapomeňte na to, že se o obnovu dat budete snažit sami. Tím byste mohli už tak nemilou situaci jedině zhoršit a data ztratit úplně. Obnova smazaných souborů totiž není žádná legrace. Tento proces vyžaduje důkladnou diagnostiku počítače, která odhalí vzniklé vady a samozřejmě i práci odborníka, který ví, co a jak dělat.

Vše můžete vyřídit z domu

Obraťte se proto výhradně na odborníky. Výborné výsledky s obnovou dat mají například profesionálové z ABAX servisní centrum s.r.o. Provádí obnovy dat, které vznikly softwarovým, mechanickým i elektronickým poškozením. Vše rychle a profesionálně. Jako zákazník se nebudete muset téměř o nic starat. Stačí firmu kontaktovat o vašem problému a připravit váš počítač k převzetí. Kurýr z ABAX servisní centrum s.r.o. si u vás počítač vyzvedne a doveze do servisního centra, kde se o vše postarají. Standardně je obnova prováděna do dvou dnů, ale objednat si můžete i expresní vyřízení od 24 hodin. Úspěšnost záchrany dat se pohybuje nad 95%, což rozhodně stojí za pozornost.

Nabízí mnohem více

Kromě obnovy dat se ABAX servisní centrum s.r.o. zaměřuje také na opravy notebooků. Provádí opravy notebooků všech značek, které jsou dostupné v České republice, ale poradí si také s notebooky, které byly zakoupeny v EU i jiných státech. I v tomto případě nabízí profesionální a rychlou práci za velmi přívětivou cenu. Rozhodně proto stojí za pozornost každého, kdo má s počítačovou technikou problémy.

Co si myslíte?